تلفن : 36342222-071

سال ها است که مرکز ما این افتخار را دارد که به صورت تخصصی در زمینه ایمپلنت دندان به همشهریان عزیز شیرازی خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه دهد و همچنان در تلاش هستیم که با استفاده از جديدترين متد ها و علم روز دنیا جز بهترین مراکز ایمپلنت دندان در شیراز باشیم.

بهترین برند های ایمپلنت دندان

برندهای ایمپلنت که در مرکز ارائه می شود شامل ایمپلنت های مطرح بازار CMI و DIO(دیو) محصول کره جنوبی، osstem محصول آلمان و کره جنوبی ، alpha dent محصول کشور آلمان ، Nobel Bio Care و Biohorizons (بایوهورایزن ) محصول کشور آمریکا ،Strauman محصول کشور سوئیس از برندهای مطرح و معروف ایمپلنت هستند که در حاضر در مرکز استفاده می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مارک های ایمپلنت دندان در لینک زیر مطالعه نمایید.

بهترین برندهای ایمپلنت دندان

ایملپنت ارزان در شیراز

اولین توصیه ما به شما این است که در اولین فرصت جهت جایگزینی دندان های از دست رفته خود با ایمپلنت دندان اقدام نمایید، تا علاوه بر کاهش هزینه درمان، از تحلیل استخوان جلوگیری شود. از انتخاب ایمپلنت های ارزان قیمت خودداری کنید و از دندانپزشک هایی که در این زمینه تجربه لازم را دارند مشاوره بگیرید تا از بروز آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری شود.

مشکلات ناشی از انتخاب های نادرست

مواد استفاده شده در ایمپلنت کاملاً سازگار با بدن می باشد و کیفیت بالای ایمپلنت به موفقیت ایمپلنت دندان و پیوند آن به استخوان فک کمک می کند.همچنين تجربه و علم كافي درمانگر در انتخاب بهترين طرح درمان و پيشگيري از آسيب به ساختارهاي مهم فكي نظير سينوس ها و يا عصب بسيار اهميت دارد.

بهترین متخصص ایمپلنت در شیراز فاهس هی فاث ش زذشث ثرثقغ ئع سثدفثزدزث هس ذثسف ئخفثناشسث ساخیث شقث اشفش ع زشد صقهفث بهداهمهسا دندانپزشک متخصص ایمپلنت دندان در شیراز بهترین کلینیک دندانپزشکی در شیراز